درباره سیستم استوک

فروشگاه سیستم استوک در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در رابطه با فروش لوازم استوک شروع کرد.
منظور از این لوازم طبق رده بندی و بیشترین امتیاز در فروش محصولات (لپ تاپ های استوک و تجهیزات جانبی و …)می باشد.
در سال های جاری، فروشگاه سیستم استوک تصمیم بر آن گرفت که بار دیگر همراهان و مشتریان خود را به خریدی آسان تر و بدون دغدغه دعوت نماید!
به طوری که طبق برنامه ریزی های مرتبط در رابطه با فروش محصولات، در سال ۱۳۹۸ استارت کاری خود را در حوزه (فروش اینترنتی محصولات استوک، بررسی دقیق تر محصولات برای آگاه کردن مشتریان و پیدا کردن محصول مورد نظر) انجام دهد.

همچنین فروشگاه سیستم استوک واردکننده عمده محصولات ۱۰۰٪ اروپایی و امریکایی بوده و امکان خرید هر تعداد محصولی که مورد نیاز شما می باشد امکانپذیز است.

سیاست کاری سیستم استوک

ایجاد رضایت از خرید انترنتی برای ایرانیان سراسر کشور مهمترین سیاست کاری سیستم استوک میباشد . همچنین شما میتوانید به صورت روزانه با وسایل و گروه های کالای جدید که معرفی و ارایه می شوند اشنا شده و سبد خرید خود را رنگی تر و گسترده تر کنید. مطمینا خرید انترنتی از سیستم استوک تجربه ای شیرین و لذت بخش خواهد بود که علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی از وقت اطمینان شما را برای خرید محصولات اصلی جلب میکند و هدف نهایی در رابطه با سیستم استوک تامین اینترنتی محصولات، صرفه جویی در اوقات شما عزیزان، افزایش اطلاعات هنگام جستجو کردن محصولات مورد نظر و همچنین آسودگی خاطر شما هم میهنان گرامی می باشد.

سیر مراحل قانونی در فروشگاه اینترنتی سیستم استوک

فعالیت سیستم استوک در راستای موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی شده و بر اساس ماده 87 قانون نظام صنفی تمامی فروشگاه های مجازی که به نوعی فعالیت صنفی انجام میدهند موظف به طی مراحل قانونی برای دریافت پروانه کسب فروشگاه مجازی می باشند. در همین راستا مدیریت سیستم استوک نیز با طی مراحل قانونی پروانه کسب فروشگاه را دریافت کرده و دارای شناسه صنفی نیز میباشد . هدف از طی تمامی این مراحل اطمینان خاطر شما همراهان گرامی می باشد تا سیستم اتوک را با اطمینان خاطر انتخاب نمایید.

مزایا و ویژگیهای خرید از فروشگاه اینترنتی سیستم استوک:

• فروشگاه هیچ محدودیتی برای تعداد مشتریان ندارد.

• فروشگاه هیچ محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هر جایی خرید خود را انجام دهند.

• فروشگاه حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرار می دهد.

• خریدار می تواند ساعت ها در فروشگاه مشغول بررسی اجناس باشد.

• کالای خریداری شده بدون مشکل حمل و نقل درب منزل تحویل داده می شود.

با سیستم استوک باشید.

فروشگاه سیستم استوک می کوشد تا با ارائه شیوه ای نوین از خرید و فروش آنلاین، معنایی نو به تجارت الکترونیک بخشد.

در زیر به معرفی بخشی از حوزه های فعالیت این فروشگاه خواهیم پرداخت:

• فروش انواع کالای استوک از جمله لپ تاپ و تجهیزات جانبی، و …

• بررسی دقیق برندهای معروف و شناخته شده

• اشتغال زایی و یافتن استعداد های درخشان کشور و فراهم نمودن امکانات مورد نیاز برای فعالیت آن ها در حوزه مدیریت فروشگاه اینترنتی